WE BUILD YOUR DREAMS

Hakkımızda

ENBAKIM markası sektörde yer edinmiş ciddi müşteri kitlesi olan bir markadır.

Firma olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu platformlarda orjinal ürünleri alıcılara doğru şekilde ulaştırmayı şiar edinmiş bir firma olarak ENBAKIM Patentli ürünleri ENBAKIM ana bayisi yetkilendirilmesiyle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Yakın zamanda üretimde yılların tecrübesi DAPHNE LIMITED firmasıyla güçlerimizi birleştirdik. DAPHNE LIMITED sektörde on yılı aşkın süredir özellikle E-ticaret yapan firmalara üretim yapmaktadır. Kendi markası bulunan firmanın yaptığı ürünleri çok beğenilen ve tercih edilen ürünlerdir. Kaliteden ödün vermeyen duruşuyla müşterilerin beğenisi toplamıştır.

En iyi ve en kaliteli ürünü müşterilerimize sunmayı hedefleyen firmamız bu nedenle her zaman en kaliteli malzeme ve en üstün üretimi tercih etmektedir.

Kaliteden ödün vermeyen anlayışla üretimin her safhasında insan sağlığını benimseyen, değişen ve gelişen beklentilere cevap vererek, yeni ürün tasarımlarında ilk olan hijyen ve ferahlığı sağlayan ürünlerle, sürekli müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayan, en değerli kaynak insan, en değerli kılavuz kalite prensibiyle hareket ederek sektörde söz sahibi olan, eğitimli ve uzman personelin katılımıyla kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirip geliştiren bir firma olmayı taahhüt ederiz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini karşılayacak yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Vizyonumuz

Sektördeki öncü firmalardan olmaktır. Bir yandan, elde ettiğimiz her yeni bilginin, bizi hedeflerimize doğru taşımasına özen gösteriyor; diğer yandan hedeflerimizi sürekli revize ederek canlı kalmalarını sağlıyoruz.

Yorumlar (8)

Sayfada neden online sipariş Yok. Nasıl sipariş verecez ve fiyat ne

http://www.enbakim.com/siparis sayfamızdan talepte bulunabilirsiniz

Whatsapp üzerinden 2 gündür cevap vermiyorsunuz 5 aydır kullanıyorum memnunum ama saç serumum bitti kargoladınız mı acaba sizden cvp bekliyorum

iletişime geçildi

tel no yokmu sipariş vermek için

WhatsApp hattina yazarak sipariş verebilirsiniz

fiyat ne kadar . tek böbreğim yan etkisi olur mu

Böbreklerinize Yan etkisi olmaz. Ayrıntılı bilgi için WhatsApp hattindan iletişime geçebilirsiniz

bir yorum bırakın

WhatsApp chat